Jedyny element odzieżowy, który będzie Twoim sezonem świątecznym MVP

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Mock Secion Bluzka: Aqua | Metaliczna spódnica midi: Hobbs | Buty: Jimmy Choo (wyprzedane, uwielbiam także tę podobną parę na czerwono i te klasyczne czarne pompy!) | Pas: Gucci (również uwielbiam ten pas talii!) | Okulary przeciwsłoneczne Cat Eye: wyprzedane, podobne tutaj | Czerwona warga: Nars (ogień poniżej)

< >

Jedynym odkupieniem kompromisu dla ataku lodowatego temperatury jest to, że sezon wakacyjny jest tuż za rogiem. Wiem wiem. Właśnie użyłem słowa H i nie jest nawet Święto Dziękczynienia. Zacząłem jednak zaakceptować fakt, że moje planowanie wakacyjne musi rozpocząć się w połowie listopada, jeśli mam zachować zdrowie psychiczne w jakikolwiek sposób na początku grudnia, kiedy rozpocznie się atak przyjęć wakacyjnych i nieuchronnie pozostawiam płodę Pozycja na podłodze mojej szafy, zapewniając mojego słodkiego małżonka, że ​​naprawdę, naprawdę nie mam nic do noszenia.

(Warto wspomnieć o jego trwałej słodyczy, ponieważ w takich chwilach łaskawie powstrzymuje się od wskazania na ściany zawyżonych wieszaków, które otaczają mnie wspomnianą szafą i samą niemożliwość, że żaden z wspomnianych wieszaków nie składał się z „czegoś” do noszenia).

Z nadchodzących wakacji od razu złapałem tę plisowaną metalową spódnicę, wiedząc, że będzie to najlepszy element na wakacyjne wieczory, koktajle i mnóstwo spotkań – zwłaszcza gdy te wydarzenia wymagają odrobiny dodatkowego blasku, ale nie chcesz, aby nie chcesz być dziewczyną, która zaaję się za burtą. Jednak przyciągnęło mnie również zdolność adaptacyjna tego MIDI, ponieważ po świątecznym obwodzie przyjęcia ta piękność będzie trwała przez cały sezon dzięki, jak subtelny jest metaliczny. Spódnicę można łatwo połączyć z zasadniczo wszystkim na wierzchu (masywny sweter, golf, bluzka, nazywasz to!) I noszona wszędzie. Prawdopodobnie widziałeś też plisowane metalowe spódnice midi, takie jak ten na całym kanale na Instagramie z białą sneakerem i koszulką graficzną, aby uzyskać prawdziwy styl uliczny w weekend Coolgirl.

Mówiąc o wszechstronności, subtelny blask tej spódnicy MIDI może nawet latać w biurze. Muszę krzyczeć tutaj na metalowy trend z notatki z trendów jesiennych/zimowych, ponieważ dzisiejszy wygląd jest najlepszym przykładem włączenia metalicznego do garderoby roboczej bez podnoszenia brwi.

Oprócz metalicznego MIDI, byłbym niedoceniony, gdybym nie krzyknął tej oszałamiającej bluzki Aqua. Jeśli śledziłeś w ciągu ostatnich kilku miesięcy, już wiesz, że marka Aqua niedawno mi się zastanowiła. Jest to wewnętrzna ekskluzywna marka w Bloomingdales, a wszystkie produkty Aqua są niezwykle przystępne cenowo, nie poświęcając jakości i stylu. W pełnym omdleniu szwajcarskim detale, wiktoriańskim próbnym szyi i czystym rękawom. Ta wyrafinowana bluzka krzyczy romans, nie czując się zbyt dziewczęcy, co wiesz, jest moim słodkim miejscem. Wypełnij wygląd złotymi i czarnymi akcesoriami, takimi jak klasyczne czarne czółenki, czarny pas talii i czarne kocie oko.

Warto zauważyć, że zarówno bluzka, jak i spódnica, którą dziś noszę, pochodzą z 100% wyłączniowej kolekcji Bloomingdale, która, jak powiedziałem wcześniej, jest niesamowicie dobry. To rzeczy, które są sprzedawane tylko w Bloomingdales (jak rewelacyjna jest ta bluzka?!), Więc warto to dodatkowe spojrzenie na przedmioty, których nie spotkasz u żadnego innego sprzedawcy.

Mock Neck Bluzka: Aqua | Metaliczna spódnica midi: Hobbs | Buty: Jimmy Choo (wyprzedane, uwielbiam także tę podobną parę na czerwono i te klasyczne czarne pompy!) | Pas: Gucci (również uwielbiam ten pas talii!) | Okulary przeciwsłoneczne Cat Eye: wyprzedane, podobne tutaj | Czerwona warga: Nars (ogień poniżej)

< >

Dzięki Bloomingdale’s za partnerstwo w tym poście!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *