Duchess nosi Sandro na wezwanie z Shout Wolontariusze

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Dzisiaj Kensington Palace zwolnił screengrabs z wideokalii Duke i Duchess zrobił z wolontariuszami z krzyku.

Wezwanie środa obchodziła roczną rocznicę serwisu SMSIS SMS-y, która natychmiast łączy ludzi stojących przed sytuacjami kryzysowymi z ochotnikami. Został zaprojektowany, aby zachęcić ludzi do dotarcia do pomocy na wczesnym etapie, bez zmartwienia lub wstydu.

Krzycz jest wzorowany po linii tekstowej kryzysowej w USA, która działa, ponieważ 2013 r. Jest to starszy projekt kampanii z głowicami i został uruchomiony ostatni maj przez księcia i księżni i księcia i księcia Sussex za pomocą £ 3 miliony inwestycji z Fundacji Royal. W tym tygodniu Meghan i Harry dołączyli do połączenia z ochotnikami tekstu tekstowymi kryzysowymi w USA. Możesz pamiętać Kate i William uczestniczący w uroczystości na krzyk wolontariuszy w listopadzie.

Niektóre punkty pocisków na temat sukcesu usługi:

Od 1 maja 2020 r. Wolontariusze Wolontariusze kryzysu o kradzieży mieli znacznie więcej niż 300 000 rozmów tekstowych, ponieważ uruchomiona usługa.

Ponieważ ogłoszono, że Wielkiej Brytanii, wyszkolony kryzysowy ochotnicy podniosły wzrost o 6000 rozmów tekstowych.

Główne kwestie podniesione przez textery są samobójcze (34%), depresja (34%), lęk (32%), relacje (27%), samotność (18%) i samookaleczenia (15%).

Najbardziej ruchliwy okres do rozmów tekstowych w usłudze 24/7 wynosi od 8 do 10. do danego dnia.

Podczas rozmowy Królewscy usłyszeli od pięciu wolontariuszy, a także krzyczni dyrektor wykonawczy Victoria Hornby. Prince William powiedział: “Jesteście trailblazerami, robiłeś fantastyczną robotę, trzymając krzyk ruchomy, tak dobrze zrobiony i dziękuję za całą ciężką pracę; Naprawdę to doceniamy.”

W górnym rzędzie powyżej, widzisz (l do r) jo irwin, alexis złapany i budka Jo. W drugim rzędzie CEO Victoria Hornby, Michelle Fernandes i Kiel McPhililips. W środowej rozmowie Królewscy usłyszeli od wolontariuszy o swoich doświadczeniach, zapewniając wsparcie tymi SMS-ów. Alexis Caught powiedział: “Wyraźne wsparcie, które krzyk może zaoferować ludziom w kryzysie, ma kluczowe przez cały czas, ale teraz znacznie więcej niż kiedykolwiek może służyć jako lifeline dla tych najbardziej potrzebujących – cokolwiek przechodzą, duże lub mały. ”

Oto pełny 5-minutowy film wydany przez pałac.

Shout wprowadza nową kampanię, aby promować swój numer tekstu. Kensington Palace Raports The # Shout85258 Challenge “zobaczy gospodarza osób tworzących kształt numeru tekstu 85258 z rękami, aby tworzyć filmy do przesyłania na platformy mediów społecznościowych.” Aby rozpocząć kampanię, pałac robi coś, czego nie widzieliśmy: Kensington Royal Instagram Historie zostaną przejęte przez wolontariusza jutro (sobota 16.), który opublikuje wyraźne treści, w tym filmy od wolontariuszy i wykonywania Q i jak.

W zeszłym miesiącu Organizacja rozpoczęła nową inicjatywę zwaną naszą frontą dla niezbędnych pracowników, zapewniając jednoczęście wsparcie przez połączenie lub tekst.

Oprócz tej okrągłego wsparcia ze zegarami z przeszkolonych ochotników, Frontline oferuje również zasoby psychiczne, pomysły i wskazówki. Poniżej, tweetka o linii frontu.

Niedawno uruchomiliśmy @ourfrontlineuk, aby pomóc w wsparciu brelistworkers z całym wsparciem zdrowia psychicznego. Do tej pory trzymaliśmy 915 rozmów z naszymi pracownikami frontline @Hussainmanawer @mindCharity @Hospiceuk @kensingtonRoyal @heads_Together @samaritans pic.twitter.com/08si4rags6

– Shout UK (@givelusashout) 14 maja 2020

Teraz na szybki przegląd tego, co Kate nosił podczas rozmowy. Wyglądało na noszenie Cecil Scalloped Short-Sleeved Cardigan (220 $) z marki, którą po raz pierwszy widzieliśmy w lipcu, Sandro Paryż.

Kawałek jest mieszanką wiskozy i poliamidu, wykonanej w samotnej dzianinie. Ma slim fit z lekko przycięte sylwetkę, zapiekanka Pasek na szyję, logo, przyciski i krótkimi rękawami. Jest on również dostępny w kolorze czarnym w Bloomingdale ($ 220) oraz na stronie amerykańskiego Sandro ($ 220). Liczne dzięki heaver dla identyfikatora sweter.

My najpierw piła Kate nosi Sandro przy odsłonięciu jej powrót do natury ogrodzie w ogrodzie Pałacu Hampton Court Festival w lipcu ubiegłego roku (poniżej po lewej). Ona również miała na sobie sweter Sandro po przybyciu Pucharze Króla Regaty w sierpniu (po prawej).

Marka z siedzibą w Paryżu, założona w 1984 roku, pozostaje ulubionym mody na całym świecie. Poniżej, wiosna 2020 zespołów.

Poniżej kilka wzorów z linii wiosna sukience.

Podobnie jak kilku innych marek mody, Sandro oferuje koszulkę charytatywna tee. W Stanach Zjednoczonych, wszystkie wpływy przejść do Amerykańskiego Czerwonego Krzyża; w innych krajach, wpływy są oddawane do Międzynarodowego Czerwonego Krzyża). Projekt został wybrany przez detalisty Instagram zwolenników.

Księżna pojawiła się również mieć na swoim Katarzyny Zoraida Fern drop Kolczyki ($ 213 / £ 165), jak pokazano poniżej noszone na poprzedniej okazji.

Nie zapomnij głosować za favOrite New Day Sukienka noszona przez Duchess w 2019 roku!

POŁĄCZENIE:

Miejsce jest tutaj; Strona Instagrama organizacji jest tutaj, a Twitter Feed tutaj

Dowiedz się więcej o linii frontowej tutaj; Strona Frontline Facebook jest tutaj; Jego kanał Twittera jest tutaj; Strona frontowa jest tutaj

W USA można odwiedzić tutaj witrynę linii tekstowej kryzysu; Strona na Facebooku organizacji jest tutaj; Jego strona Instagram jest tutaj; Twitter Feed jest tutaj i tiktok tutaj

Caroline Halleman’s Town and Country Short Article jest tutaj; Hello! Historia z Danielle Stacey jest tutaj

15Save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *