T-shirty pod wpływem wybitnego programu telewizyjnego Complete Stranger Things

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

15 Kompletny Stranger Thing
Przychodzi czas, kiedy co kilka lat, kiedy telewizja zapewnia nam legendarny program. Taka jest gra o tron ​​dla gatunku fantasy, pokazy kabla policjanta, domowe karty dla dramatów politycznych, żeby wymienić tylko kilka.
Im dalej z epoki przed Internetem, zarówno 80., jak i 90., aby być o wiele bardziej precyzyjne-im o wiele bardziej nostalgiczne, które dostaję o ich popkulturze. Wielu z was, którzy dorastali z ET, Brat Pack, Madonna, Stephen King Film Adaptations lub 8-bitowe gry wideo, czują się w ten sposób. Oczywiste jest, że lata 80 -te, z całą ich łyżką, są najbardziej odwołane, sfałszowane, a także parodowane ze wszystkich okresów. Po raz kolejny Hollywood dostarczyło nam produkt, który całkowicie łączy niezliczone ikony pop, a także znaki z tego okresu. Mówię o kompletnych nieznajomych rzeczach, ponieważ jestem pewien, że już liczysz dni do drugiego sezonu.
Program ma najlepszą obsadę w historii. Dzieci są autentyczne, mają niezbywalną chemię, a także podobne do wszystkich filmów Youngsters z lat 80. Podobnie Winona Ryder, która zapewnia zadziwiające występ, zarówno ikona lat 80., jak i 90.
Subtelne, ale niezaprzeczalne odniesienia do Goonies, ET, Steven Spielberg Motion Pictures, a także otwarcia programów telewizyjnych z lat 80.. Historia jest oryginalna, ale ma do niej tak wiele znanych potencjalnych klientów. To wycieczka w dół pasa pamięci, litera podobna do klasycznego z lat 80., jak to ujął.
Podobnie chcemy pokazać naszą jak to z krótką i wspaniałą listą naszych preferowanych 15 koszul Stranger Things, które widzimy sami, w każdym razie.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *