We wszystkim dobrze się kończy

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

, więc dziś zmierzam do domu z Londynu, ale miałem pół godziny ostatniej nocy, aby udać się do Goldhawk Road – a wszyscy podróżownicy, którzy kazali mi, żebym tam pojechał? Miałeś rację. Zawdzięczam ci cały napój.

Poszedłem do klasycznych tekstyliów (44 Goldhawk Road), gdzie mieli wolność (w bardzo, bardzo przytulnej piwnicy) za 5 £ / jard! (Lub ewentualnie 5 £ / metr, nie jest pewien). Głównie kwicza, aby mieć pewność, ale wiele abstrakcyjnych i figurowych druków.

Niestety jednak byłem trudnym klientem, ponieważ widziałem rolkę wzoru powyżej (Splash), które chciałem na zawsze …. za każdą inną rolką wolności. I tak biedny facet, w czasie zamknięcia, musiał przejść około dwudziestu rolek tkaniny, aby zdobyć moje cztery metry-or-jardów. Ale był w tym dobry, prawdopodobnie dlatego, że nawet o wiele bardziej wymagający klient był w sklepie, próbując zdobyć próbki około piętnastu różnych bawełna. (Jego: “Teraz, Y’See, muszę cię wyciąć bitów wszystkich tych i zrobić mi listę, więc mogę zadzwonić do Ciebie i powiedzieć” Potrzebuję 11 metrów # 2 “- prawda?” Shopman: Kiwając głową. On: “Teraz, Y’See, potrzebuję cię …”)

Kobieta w rejestrze potwierdziła również dla mnie, że wolność nie wzięła znacznie więcej. “A ich ceny są głupie”, powiedziała. Kiwnę głową w sgely.

Zrobiłem kilka krótkich szturchania w niektórych innych sklepach (ponieważ odkurzały i zwijały kraty) i zobaczyli, że to niesamowite flokowane płytowe tapety drukowane, ale o £ 9 stoczni lub miernik nie mógł uzasadnić go. Nie miałem ze mną kamerę wideo, więc wziąłem trochę tak wspaniałych zdjęć telefonów wideo … Przypomnij mi, a opublikuję je, kiedy wrócę do domu.

Dom. Tak bardzo jak kocham Londyn, nie mogę się doczekać, aby być w tym miejscu ponownie!

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Strach przed zmartwieniem failuremay 1, 2008
London Fabric Shopping Day Onejuly 22, 2006
Więcej na TkaniniePrzestrzeń 29, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *