Linki kampanii: TBF Łączy Diet Coke, NHLBI w #ShowYourHeart: kampania Serce Truth® 2013

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Kiedy piszę te słowa, istnieją 42,7 milionów kobiet w całym kraju do czynienia z jakąś formą choroby serca. Z tej liczby, co najmniej jeden kobieta-mama, kochającym partnerem, córka, przyjaciel, wspaniały pracownik-umiera co minutę. W moim przypadku, wobec tych statystyk jest moja własna babcia.

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Ona jest moją inspiracją zakładanie czerwoną sukienkę ponownie w tym roku, jak partner z diety Coke®, krajowego serca, płuca, and Blood Institute (NHLBI) na dorocznej kampanii Serce Truth®. Teraz na jego jedenastego roku, cele inicjatywy, aby wzmocnić pozycję kobiet na całym z lepszego zrozumienia, w jaki sposób dbać o ich sercach.

czerwony list dni kampanii jest na 1 lutego, kiedy kobiety są zachęcane, aby wydobyć swoją ulubioną czerwoną koszulkę, buty lub ubranie dla krajowej Wear imprezy Red Day®.Other planowanej w tym roku są roczne Red Dress Collection pokaz mody (po raz pierwszy na nowojorskim Fashion Week), pierwszy Ladies Red Dress Collection, a serce Truth® road show.

Pokaż swoje serce i wygraj wycieczkę do Nowego Jorku (plus Wędrówki!)

Pokaż swoje serce i wsparcie kampanii Serce Truth® i może być tylko jeden z pięciu szczęśliwców codziennych zwycięzców wycieczkę dla dwóch osób do Nowego Jorku w czasie dla Nowojorskiego Tygodnia Mody, albo jeszcze lepiej, być jedynym wielkim zwycięzcą całkowicie darmowy przelot i zakupami towarzyszy stylista uber-utalentowany!

Jak wejść:

1. Od 22 stycznia do 29 stycznia 2013 roku, przesłać oryginalną serca inspirowane obraz na Twitterze i Instagram. Można złożyć do pięciu (5) Zdjęcia na okres dni / wejścia. Jeżeli dana osoba jest przedstawiony na zdjęciu, to powinien pokazać tylko Uczestnika.

2. Tweet, Share, lub umieścić zdjęcie i opublikować swoje zdjęcie za pomocą #ShowYourHeart hashtag. Upewnij się, że Twój profil i zdjęcia są publiczne.

3. Jeden (1) Zwycięzca zostanie odebrany na dobę przez pięć dni. Jeden (1) zwycięzca nagrody głównej zostaną pobrane w trakcie sesji konkursowej Grand Prix.

Więcej szczegółów konkursu można znaleźć tutaj.

Najlepsze jest to, że każdy będzie zwycięzcą tutaj! Diet Coke zobowiązał się, że przez cały miesiąc luty, American Heart Miesiąc czytelnicy, którzy przesyłają zdjęcia do Twitter lub Instagram z #ShowYourHeart wywoła darowiznę za pomocą diety Coke do fundamentu dla National Institutes of Health (do $ 100000) w wspieranie programów zdrowia serca kobiet.

O Diet Coke i serce Truth®

Diet Coke jest w szóstym roku jako namiętny zwolennik kampanii Serce Truth®, prowadzony przez National Heart, płuc, and Blood Institute (NHLBI). W tym roku, Diet Coke buduje pęd z puszki na wybiegu jak miliony pakietów Diet Coke będzie widocznym wyposażone w #ShowYourHeart hashtag po raz pierwszy w historii.

Kampania Serce Truth® podnosi świadomość i wsparcie dla programów zdrowotnych serca kobiet. Kobiety muszą wiedzieć, że nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć dbanie o ich sercach.

Jest to zapłacił sponsorowana kampania dla diety Coke® i serce Truth® kampanii. Wszystkie myśli i komentarze w tym poście są jednak przeze mnie.

Fot serca Truth®, www.hearttruth.gov, krajowym serca, płuca, and Blood Institute, National Institutes of Health, amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych. The Heart Truth, jego logo, a czerwona sukienka są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy HHS. Czerwona sukienka Collection jest znakiem usługowym HHS. udział TBF nie oznacza poparcia przez HHS / NIH / NHLBI.

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *