Jak odkryć trenerów zawodów (i dlaczego, a także kiedy)

Posted on Category:category Leave a comment

Jakie są twoje najlepsze sugestie dotyczące dokładnie tego, jak odkryć trenerów zawodów, panie? Dlaczego możesz wymagać jednego? Kiedy w zawodzie powinien wyglądać na trenera zawodu? Podyskutujmy.
Po pierwsze, oto obawa gościa J o to, jak odkryć trenera zawodu:
Czy kiedykolwiek pisałeś o korzystaniu z usług trenera zawodu? Dokładnie jak można odkryć kogoś do pracy? Pracuję w podatku/rachunkowości w obszarze NYC/NJ, a także wymagam coachingu zawodowego w tym momencie mojego życia. Do tej pory pracowałem w rachunkowości publicznej, a także wymóg, aby pomóc w osiągnięciu mojego zawodu oprócz umiejętności technicznych.

Świetne pytanie, odwiedzający J! Rozumiem, że goście rozmawiali o tym w dzisiejszym porannym wątku. Chociaż rozmawialiśmy o modyfikacjach zawodów, a także o innych przejściach zawodowych, tak naprawdę nie rozmawialiśmy wcześniej o tym, jak odkrywać trenerzy zawodowe.
{Powiązane: najlepsze wskazówki zawodu od trenerów}

Szczerze mówiąc, poradziłem sobie z zawodowym trenerem (kiedy byłem wyjątkowo dostępny do opuszczenia prawa!), A także nie miałem najlepszego doświadczenia, szczerze mówiąc.

Jego metoda była bardzo wiele: „Wyobraź sobie jedną rzecz, którą lubisz najlepsze – jak oglądanie baseballu. Następnie możesz zostać adwokatem dla baseballu! ” Zawsze czułem, że zarówno było widoczne (nigdy nie przyszło mi do głowy, aby przestrzegać mojej pasji!) Oprócz wprowadzania porad, ponieważ w końcu codzienne zajęcia adwokata najprawdopodobniej nie obejmują dużo baseballu oglądanie.
Ale to było moje jedyne doświadczenie – panie, jakie są twoje myśli? Czy odkryłeś fantastycznego trenera zawodu – a także tak, jak? Kiedy odkryłeś, że jest to wiele pomocnych w swojej karierze?
PSST: To kilka z naszych preferowanych książek, jeśli myślisz o zmianie swojej kariery:

< >

Dalsze czytanie:

Pięć sugestii dotyczących wyboru trenera zawodu [kariera]
Trenerzy kariery: kiedy są warte swojej soli [fortuna]
Dziesięć rzeczy, które powinieneś zrozumieć na temat coachingu zawodowego [Forbes]
Trener kariery kontra trener życia: jaka jest różnica [AOL Jobs]
Zapytaj czytelników: czy coaching zawodowy kiedykolwiek ci pomógł? [Zapytaj menedżera]

Na zdjęciu: Shutterstock / Snezana ignjatovic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *