Oferty Czarnego Piątku: Sprzedaż w dziedzinie koszulki

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Czarny piątek na codziennych witrynach koszulki
Jest tak wiele codziennych witryn z koszulkami, że postanowiłem wymienić ich sprzedaż w jednym poście. Osoby zainteresowane jedną taką witryną będą chciały wiedzieć również o innych. Ponadto te strony wydają się zawierać projekty i artystę według rotacji. Tak więc, jeśli twój ulubiony projektant nie oferuje obecnie projektu, który lubisz na jednej stronie, może go znaleźć na drugiej. Zasadniczo staram się zwiększyć szanse, że znajdziesz idealne koszulki, oparte na sprzedaży, która najlepiej pasuje.
BusteDteesas Sugeruje obraz, istnieją różne rabaty na różne czasy. Odpowiednia rabat dotyczy wszystkich pełnometrażowych koszulek i musisz użyć kodu kuponu BF2017.

Ta strona Teefury That da 30% zniżki na wszystkie produkty z kodem StayHome30, ważnym do 27 listopada.

Teepublicit to bardzo krótka promocja teepublika, myślę, że najkrótszy ze wszystkich codziennych witryn koszulki, zaledwie 24 godziny. Wszystkie koszulki są oznaczone do 14 USD, Crewnecks kosztują 30 USD i więcej. Wszystkie produkty mają zniżkę, więc sprawdź to! Nie ma potrzeby kodu.

Wygląda na to, że ta sprzedaż jest możliwa, ponieważ Yetee śpi. Jest nawet odliczanie, kiedy się obudzi. Do tego czasu możesz cieszyć się zabawą z tajemniczymi produktami, jak pokazano poniżej. Istnieje również kilka rabatów na podstawie wartości zakupu.

Shirtpunch utrzymuje to dość prosto ze wszystkich codziennych witryn koszulki. Do poniedziałku możesz kupić dzienne koszulki za zaledwie 7 USD. Brak kodu, po prostu wydawaj!

Z drugiej strony Riptapparel oferuje wyprzedaż w Czarny piątek na wszystkich odzieżach bez całościowych. 10 $ zniżki do poniedziałku o północy.

Wreszcie, QWERTEE ma do 75% zniżki na wszystkie projekty sklepów z koszulkami, bezpłatną wysyłkę na zakup minimum 8 koszulek i kolejne 60% zniżki na wszystkie odbitki. Myślę, że to największy z nich. Ostatecznie najlepsza oferta to ta, która ma coś, co lubisz, za mniejszą cenę niż zwykle. Mam nadzieję, że znajdziesz coś, co naprawdę lubisz!

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *