Ty też możesz wejść do ciekawego świata hostessa sterowego!

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Więc Ashley wysłał mi tę doskonałą historię:

Mam więc ten obraz wzoru hostessa w wieku 50. XX wieku [patrz powyżej], a także nie rozumiem, gdzie go mam. Nie rozumiem, czy jest to Marian Martin lub Anne Adams lub co jednak zajmowałby swoją stawkę odsetek od dnia pierwszego. Nie wierzę, że kiedykolwiek był prezentowany na swoim blogu; Szukałem słupków rowerowych, aby spróbować, jak również odkryć nazwę firmy Wzór. Brak szczęścia. Wyszukiwania w Google, eBay, a także Lanetz, a dobrzy przyjaciele nic nie przyniosły nic przez miesiące, więc postanowiłem po prostu improwizować z wzorami, które już miałem, jak zwykle. Bodice jest wzorem zworki w latach 90. z paskami rozszerzonych, spiczastych, a także oddzielone dla dobroci w przycisku-y, a także spódnica jest a z wzorem z 1940 roku. Dodałem [słabo wykonany] Zipper boczny. Materiał jest prosta, pomarańczowa bawełna.

Tak więc, po prostu w sytuacji nie dostałeś tego w pierwszym czytaniu: widziała tylko zdjęcie, a także radziło sobie z Frankensteinem razem z wielkim przybliżeniem, tak jak:

Lubię takie historie. (Na takiej kolorze pomarańczowym pomarańczowym.) Czy Ashley nie pozwolił nie mieć rzeczywistego wzoru w drodze? NIE! Właśnie wskoczyła, podobnie jak to zrobić. Oto nasz kraj dzisiaj nasz kraj. Gdybym zatrudniał hostessy sterowników, Ashley pójdzie do góry listy.

Jak byś udowodniłbyś swój nerw jako ewentualna praktyka gospodyni? Zostaw swoje historie Moxie w komentarzach.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Jak nie reagować na krytykaninę 18, 2008
Młodzież (i ten wzór) jest marnowany w Youngjanary 11, 2010 W 42 komentarzy
Wanted: airship hostessMayMay 29, 2008 Ze 31 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *