T-shirty Valerian Tee z okazji oryginalnej wizji Luca Bessona

Posted on Category:category Leave a comment

Valerian T-shirts
Luc Besson jest reżyserem, który zawsze przynosi coś interesującego. To musi być sprawa europejska. Jeśli jego imię nie brzmi (co wątpię), pamiętaj o kultowym tradycyjnym „piątym elemencie”. To dokładnie ten sam dyrektor.
„Valerian i miasto tysiąca planet” opiera się na francuskim komiksie „Valerian i Laureline”.

Akcja zajmuje miejsce w urzekającym świecie, z spektakularnymi wizualizacjami, a także fantastycznym zakresem kosmitów. Ciekawe jest widzieć początkowe historie kredytowe, które nurkują w tym oryginalnym wszechświecie, z niezliczonymi gatunkami. Dostałem szalonego Maxa, a także strażników wibracji Galaxy, szczególnie na początku. Wadą jest to, że historia nie jest tak silna. To jest naprawdę całkiem ogólne.
I wierzę, że między głównymi postaciami nie ma takiej chemii. Są w porządku, jednak niewystarczające, aby zwiększyć tyle samo oczekiwań, że pierwsza część filmu rozwijała się dla Ciebie. To równie źle, ponieważ byłem tak podekscytowany ich interakcją. Spodziewałem się rodzaju Chrisa Pratta-typu sympatycznych postaci. Jednak jesienne mieszkanie. Niepokoi mnie, gdy widzę aktorów próbujących, a także brakuje znaku tak blisko.
Z drugiej strony sekwencje akcji, a także obce postacie, naprawdę zasługują na doświadczenie na dużym ekranie 3D, który odkupił cały film. Teatralnie jest to ciekawe doświadczenie science fiction, które oferuje oryginalność.
To zdecydowanie nie jest słaby film, jednak będzie miał mieszane oceny od czasu wysokich oczekiwań, podobnie jak wszystkie rzeczy oparte na komiksach.
Aby uczcić wybitną oryginalną wizję Luc Bessona, zebrałem kilka koszul z postaciami filmu.

5/5 (1 przegląd)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *