Jedwabny koszulka + gruba bluza z dzianiny

Posted on Category:category Leave a comment

Po pierwsze, muszę stwierdzić, że uwielbiam tę koszulkę… jednak jestem trochę zdezorientowany. Jeśli sprawdzisz to w Ivory u kupców tutaj lub tutaj, zobaczysz, dlaczego wierzyłem, że dostaję sukienkę MIDI/Kolan. Długość wygląda na właściwie na czarno, jednak w kości słoniowej i zielonej jest znacznie dłuższa niż w prawdziwym życiu. Jak widać dzisiaj na zdjęciach, nie jest to tak długo. Mam na myśli, że jestem wysoki (5’10 ”), jednak nie jestem tak wysoki. Musiałbym być Yao Ming, aby wyglądał tak krótko, a Yao Ming nie nosi dużo koszul.

Tak więc ta suknia nie jest dla mnie wystarczająca dla biura, jednak dla wszystkich moich małych dobrych przyjaciół możesz po prostu być w stanie sprawić, by działało. Jeśli jesteś wysoki jak ja, możesz absolutnie nosić go jako tunikę nad spodniami (jak koszulka, którą tutaj zaprojektowałem). Niezależnie od długości i tak wpadłem jak w sukience i w prawdziwy sposób koszulki było to jedno z moich najczęściej noszonych zszywek. Wcześniej wychwalałem cnoty koszuli, a także nie będę woski o tej preferowanej garderobie niezbędnej, jednak jeśli próbujesz znaleźć bezsezonową suknię, która może zabrać cię z biurka do napojów bez żadnych problemów , Sugeruję zainwestowanie w jedwabną koszulę. Jak teraz. Mogę prawie zapewnić, że będzie to jedna z dziesięciu najlepszych – bez pięciu najczęściej używanych produktów w twojej szafie. Wspaniałą wiadomością jest to, że jest to również dostępne w kolorze czarnym, armii zielonym, a także dwa różne paski. Yahtzee.

Użyłem tego stroju w zeszły weekend, a także uwielbiam kontrast między lekką jedwabną koszulką z kości słoniowej a ciężkim szarym, grubym swetrem dzianinowym. Klimat rtęci w San Francisco wymaga wielu warstw, więc ta kombinacja utrzymywała mnie w całym wyczuwalnym zadaniach, a także kupując w ciągu dnia po kolację, a także napoje w nocy. Ostatnio ostatnio trzymam tę bluzę przy biurku, ponieważ jest to najbardziej przytulna rzecz, którą można rzucić podczas mrożących popołudni. To jest jak duży, puste uścisk. Czasami zdrzemam się pod biurkiem.

Żartuj, mamo. Żart. To miało miejsce raz.

Sukienka: Urządzenia (jak wersja w paski tutaj, a także podobne style tutaj i tutaj) | Sweter: C/o Everlane | Buty: Stuart Weitzman | Torba: Dolce & Gabbana | Okulary przeciwsłoneczne: miu miu c/o to samo

< >

Miłego piątku wszystkim! Miłego weekendu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *