Classic Winter Essentials

Posted on Category:category Leave a comment

Turtleneck + Spódnica

Weekendowe zużycie może szybko iść na sportową trasę, ale nie musi być wszelkie sprawy i klasę wirowania i czekają, aby dostać się do Bubby’ego dla nurkowanych naleśników nadziewanych. Twoje dni poza biurem mogą być nadal stylowane z dużą ilością polski i kobiecości. Tutaj idę na trasę Turtleneck + Spódnicy, bo uczciwie, to słodkie, a moja szyja jest zimna.
Fakt, że ta spódnica ma wysoką talię, jest to, co daje ogólne saldo wyglądające w tandemie z przytulnym golorem. Ten golf jest dość lekki, więc nie poczujesz się zbyt duży pod twoi żakiet, ale spódnica również utrzymuje się dobrze przed schowkiem na Chunkier, Różnorodność z dzianiny kablowej. Uwielbiam utrzymywać kilka lekkich golfów jako kawałki warstwowe, a ten występuje w pięciu kolorach, aby wzmocnić ogólną wszechstronność Wadrobe’a. Sama spódnica jest tweedą tkaną tkaniną ze złotym detalem przycisku, jest klasycznie kobiecy w sposób, który też jest zabawny. Coś do noszenia ogólnie – te elementy działają małe, więc rozmiar jednego rozmiaru jest inteligentnym ruchem.

J.ingbianca wysoka spódnica

Odzież wierzchnia.

W uroczej wierzchniej wierzchniej wierzchniej wierzchniej niebiesko, żeglarz jest podwójnie piersią, odpowiednio guziki feat piękności. Tkanina wagi wagi ciężkiej utrzyma ciepło, pas podkreśli twój kształt, a fakt, że jest to niebieski płaszcz wiszący w swojej szafie po prostu cię uszczęśliwi. Dodałem także uroczo nieoczekiwane kolczyki krzywawicza do tego wyglądu, które są dobre i pop of Pearl, o której nigdy nie jestem zdenerwowany.

J.ingjacklyn Blue Pasted Reefer Coat

J.ingdenonia Tan Turtleneck Top

J.ingCurveball kolczyki

J.ing Sale.

Jeśli jesteśmy tylko zeroed-in the Wakacje, możemy znaleźć się nagle stroje-mniej, jeśli chodzi o przypadkowe plany weekendowe. Wykonaj rejs za pośrednictwem oferty J.ing, które upewni się, że kochasz to, co masz na sobie, gdziekolwiek idziesz.
P.S. J.ing’s Early Access Sprzedaż rozpoczyna się 12/18 i wszystkich członków programu lojalnościowego, w tym tych, którzy rejestrują się między 12/18 – 12/20, będą mogli cieszyć się wczesnym dostępem i 25% zniżki (w tym elementy sprzedaży). Zdarzenie świąteczne oficjalnie rozpoczyna się 12/21 i kontynuuje koniec grudnia. szczęśliwe zakupy!

J.ingdenonia Tan Turtleneck Top

J.ingbianca wysoka spódnica

J.ingjacklyn Blue Pasted Reefer Coat

J.ingelk tan dzianina Duster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *