Jaka moda dla mojego wieku?

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Jaki moda dla mojego wieku?

Wysłany przez aloïs Guinut w czwartek, 29 stycznia 2015 · 18 komentarzy

Ostatnio zostałem zapytany przez kilku czytelników, a także klientów, aby zrobić publikować dokładnie, jak suknia, gdy jesteś starszy.

I odbyłem się, a także odrzucenie pisma.

Dlaczego?

Najpierw dlatego, że kobiety, które poprosiłem o obawy, mają różne wieki. Niektóre są 50, niektórzy mają 60 lat lub wiele więcej, a niektóre są nawet 40, co jest niezwykle młodzi, prawda? . Jak również mimo że mają 30 lat, wymyśliają dokładnie to samo pytanie: dokładnie jak suknia w moim wieku? wskazując, że czują, że nie mogą spełniać dokładnie te same porady mody co młodsze kobiety.

Nie ma takiej ogólnej klasyfikacji “starszych kobiet”, ale wiele różnych kobiet, które dotyczą “ubierania wieku”.

Po drugie, ponieważ te kobiety nie wyglądają tak samo. Niektórzy mają smukłe postacie dzięki życiu poświęconym ćwiczeniu, niektórzy nie mają wielu powodów, a także nie oceniam jednak metodą sukni, zależy od twojego ciała. Jak najlepsze z tego, co masz. Jeśli masz stonowane ramiona na 60, po co je zakryć?

I trzeci, ponieważ nie każda dama “konkretny wiek” ma styl, który ma coś wspólnego z jej wiekiem.

Możesz być rockiem, a także seksowną jak Carine Roitfeld (60yo), możesz być boho jak Jane Birkin (68yo), możesz być szalony funky, jak Anna Dello Russo (dobrze, choć jednak, Erm, nie powszechnie mój styl), Możesz być Lada Like Franca Soszani (65 lat), można być modnym, a także szum, jak Linda Rodin (70 lat) itp.

Możesz po prostu być sobą. Co jest niesamowite.

Ale czy “być sobą” wskazuje, że możesz nosić wszystko?

Dla mnie oznacza to, że możesz nosić każdy styl, a także styl zgodnie z dokładnie, jak wyglądasz pod względem wieku, a także Bodytype.

Dlatego zalecenia zatrzymania się na noszenie “rzeczy małych dziewcząt”, kiedy wyglądasz równie dobrze dorosły. Jak pigtails lub słodkie włosy. Podobnie jak wtedy, gdy nie wyglądasz już młodzieńczym, Peter Pan Obrorzy, jak również wysokie skarpetki mogą mieć bardzo dziwny wpływ.

W odniesieniu do organizmu, oceniasz to, co wciąż możesz, jak już nie może nosić. Doskonałe nogi? Pokaż im jak Carine Roitfeld, jednak zrozumieć, kiedy się zatrzymać, jak również, gdy jest również krótki, jest równie dobrze …

I ostatni, jednak jednak staże się starzeje nie wskazuje, że musisz suknieć jako to, jak wierzysz, że starsza kobieta musi wyglądać. Ich nie są starszymi kobietami (jak powiedziała Jane Fonda). W rezultacie noszenie bliźniaczy Składa, perły, odciski kwiatowe, mimo że mogą być stylowe, powinny być wykonane we współczesnym sposobie, w przeciwnym razie sprawi, że będziesz wyglądać starszy niż naprawdę jesteś. Kiedy chcesz tchnąć młody, zapobiec czemuś, że królowa Elisabeth nosił (Niech Błogosławi ją, a także ona jest niesamowicie urocza, a także elegancka babcia).

To są trzy tylko identyfikator zasad.

W przeciwnym razie możesz nosić coś, co masz ochotę, jeśli pasuje do ciała, a także styl.

Leathers perfectos, a także buty rowerzystów są całkowicie w porządku, jeśli czujesz, że twój duch należy do rocka, a także na zawsze.

Więc teraz zainspirowany przez tych panie, często znacznie starszych niż 50, którzy wyglądają fab, a także najlepszym stylem dowodu nie ma nic wspólnego z wiekiem.

Franca sezzani, przez Sartorialist. zawsze niezwykle kobiecy.

Boho szczegóły w zaawansowanym stylu

Edgy minimalistyczny, a także inne historie

Boyish na Sartorialist

Super modna Linda Rodin na Sartorialist

Ekscentryczne akcesoria na czarnym płótnie

Minimalna elegancja na Carmen Dell Orefice

Klasyczny z współczesnym kolorem wyskakuje w Jaźnie J

Nowoczesne cięcia, a także funky szczegóły na Linda Fargo

Zostawiam was z 92yo, erm 13 yo, Tavi, aby pokazać, że wiek jest w sposobie ubierania się. Próba sukni młoda, będziesz na zawsze.

A ty? Czy wierzysz, że ubieranie wiek ma sens? Czy należy do przeszłości?

Kategoria: Blog · Tagi:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *