I dokładnie, jak

Posted on Category:category Leave a comment

rozumiem, że trzymam się, jak również o dokładnie, jak wyczerpany jestem zimą, jednak jednym z przyczyn stwierdził zmęczenie polega na tym, że używam zasadniczo precyzyjnej dokładnej rzeczy dla liczby miesięcy: Spódnica koła (z pasami), rajstopy, koszulka, a także sweter kardiganowy. Jest to w porządku, głównie: jest komfortowo, możesz mieć wspaniałe oferty zabawy z nadrukami spódnimi, a także jasnymi rajstopami, jest ciepło, a także warstwowe, jak również tak samo jak i tak dalej. Jednak jestem wyczerpany spódnicami, a także chcą nosić kilka suknie Pls OK?

Mam kilka sukni, które są świetne na zimę, dobrą wełnę, sztruks, ciężka bawełna, jak również tak dalej, jednak mój preferowany rodzaj sukni jest w dobrej lekkiej bawełnie, najlepiej w druku rozmowy. Coś z krótkimi rękawami, a także bitowym kołnierzem, a także który nie potrzebuje żadnego rodzaju więcej wyposażenia niż odkrywanie pary butów.

Suknia jak, powiedzmy, że ten, który został przygnębiony na odkrycie, nie jest w moim rozmiarze, w Lanetz Living (kliknij na zdjęcie, aby przejść do strony):

Więc. Wymagam to. Rozpocząłem go do tego, a także z dowolnym rodzajem szczęścia (i / lub przekupstwa, jeśli masz kopię tego nie potrzebujesz) pewnego dnia zrobię to. TAK. BĘDĘ.

(A co jest ze wszystkimi czapkami? Wierzę, że spadam pod wpływem tego.)

Również – jestem trochę zaniepokojony wyrażeniami na twarzach kobiet na tym zdjęciu. Wierzę, że Lady Blue-Stripe właśnie ujawniła swój cel przechodzenia, a także uderzając z kogoś, a także z białej sukni damy oba zarówno wschodzącego szaleństwa Lady Blue-Stripe, jak i naprawdę, naprawdę Mam nadzieję, że uderzenie naprawdę się wydarzy.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Patrząc zachwycieńko 8, 2007
W którym udaję, że jestem prawdziwym blogerem mody (TM) 9 stycznia 2012 r. “Moda Blogger”
Przed (biust) Curvesebeseptepentember 11, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *